Про заклад

Спеціалізовану школу-дитячий садок I ступеня «Золотий ключик» (СШДС) було відкрито в липні 1995 року, під час забудови житлового комплексу для військовослужбовців, зведеного на кошти уряду Німеччини німецько-турецькою фірмою «Вальтер-Тексер». Заклад розташований на 260 місць. В даний час навчається та виховується 304 дитини (4 класи початкової школи, 7 груп дошкільного віку, 3 групи раннього віку, з них 4 групи санаторного типу для дітей із захворюваннями органів дихання).

У СШДС створено всі необхідні умови для вирішення загальноосвітніх та профілактико оздоровчих завдань. Гра і праця, пізнання і творчість, спілкування і рухлива діяльність, забарвлені новизною та відкриттями – чудовий світ, який створюють для малюків співробітники СШДС «Золотий ключик». Проблеми, над якими працює СШДС: запорука успішного розвитку виховання дитини – збереження і зміцнення здоров’я; впровадження гуманістичних ідей національного виховання в роботі з дошкільнятами та учнями у грі та через гру, гра – школа добрих стосунків; забезпечення багатокомпонентності, наступності між дошкільною та початковою освітою.

 

Тип Школа-дитячий садок
Назва закладу Спеціалізована школа-дитячий садок I ступеня«Золотий ключик» з поглибленим вивченням іноземної мови з 1-го класу
Коротка назва закладу СШДС «Золотий ключик»
Профіль Загального розвитку
Директор Демченко Лариса Василівна
Рік заснування 1995
Кількість вихованців 304
Кількість вихователів 44

Thanx: